LG G6'nın özellikleri ve fiyatı nedir?

LG G6'nın özellikleri ve fiyatı nedir?

LG G6 Mobil Dünya Kongresi'nde görücüye çıktı. LG G6'nın özellikleri nedir, fiyat ortalaması nasıldır? İşte LG G6 hakkında bilgiler...

LG G6 dünyaya tanıtıldı. LG G6'nın en önemli göze çarpan özelliği ise FullVision ekranı... Dikkat çeken FullVision ekranı kullanıcılar için albeni unsuru oluşturuyor. Bunun dışında telefonun boyutlarında büyük bir değişim gözlenmiyor. Taşıma konusunda ise eski modellere göre çok büyük bir fark da gözükmüyor.

LG G6'NIN AĞIRLIĞI NE KADAR?

163 gram ağırlığında ve 7.9 mm kalınlığında olan LG G6, 5.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. 1440 x 2880 piksel çözünürlüğünde IPS LCD bir panel yapısına sahip olan LG G6, 78.6 gibi Avrupa ortalamasında iddialı bir ekran gövde oranını da elinde bulunduruyor. IP68 sertifikası ile suya vetoza karşı koruması bulunan LG G6, 1.5 metreye kadar da tam 30 dakika boyunca su geçirmiyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 821 işlemcisinden alan LG G6, 256 GB'a kadar microSD kart desteğine sahip. LG G6'da Google Assistant desteği de mevcut durumda.

LG G6 ÇİFT KAMERA KULLANIYOR

LG G6, ana kamera olarak 13 megapiksellik çift kameraya sahip. Kullanılan 13 megapiksellik kameralardan biri f/2.4 öbürü ise f/1.8 diyafram açıklığı desteğini sunuyor.

LG G6'NIN FİYATI NE KADAR OLACAK?

LG G6 fiyatı 600 ile 700 dolar arasında olacak. Türkiye'de ise satış fiyatının ne olacağı henüz bilinmiyor.

LG G6'NIN HANGİ RENKLERİ MEVCUT?

LG, Mystic White, Astro Black ve Ice Platinum seçenekleriyle 3 farklı renk tasarımlarıyla boy gösterecek.

Captcha işaretlenmemiş.