Yay Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yay Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yay Burcu Genel Özellikleri Yay burcu insanları, genel özellikleri bakımından hayatı seven ve olumlu yönlerini görmeye çalışan insanlardır. Değişime açık yapıları vardır. Özgüvenleri oldukça yüksektir. Yönetici gezegeni Jüpiter'dir. Ateş grubuna bağlıdır ve pozitif düşünceler ile donatılmıştır. Her anlamda ünlü olmak ve dikkat çekmek isterler. Yay burcu insanlarının olumsuz özellikleri arasında, zaman zaman insanları küçümsemeleri vardır. Sağlık açısından, karaciğerine dikkat etmeleri gerekir.

Genel özellikleri arasında girişken olmaları ve değişime açık yapıları vardır. Her zaman neşeli bir karaktere sahiptirler ancak, insanların onlarla kolay kolay anlaşması imkansızdır. Zor bir kişiliğe sahiptir. Ancak, içten ve samimi davranışları hiçbir zaman değişmez. Özgürlük düşkünüdürler. Çekici ve ön planda olan fiziksel özelliklere sahiptir. Giyim konusunda başarılı olduklarını söylemek gerekir. Söz konusu iş hayatları olduğunda, daima girişken ve çabalayıcı olurlar. Para kazanmasını bilirler.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği entelektüel bir yapıya sahiptir. Her anlamda duyarlı ve meraklıdır. Sıcakkanlı ve neşeli tavırları ile insanların dikkatini çekmeyi başarırlar. Her zaman iyi niyetli davranış sergiler. Konuşmayı ve sohbet etmeyi çok sever. Arkadaşlık, Yay burcu erkeği için oldukça önemlidir. Dostlarına gerçekten değer verirler. Sürekli hareket halinde olmak ister, aksi halde çok sıkılırlar. Yay burcu erkeği hemen her konuda bilgi sahibidir. Bu da meraklı olmalarından kaynaklanır. Kolay sıkılan yapılarından dolayı özellikle kapalı alanlarda fazla duramazlar. Eleştirmeyi sever ancak eleştirilmekten hoşlanmaz. Açık sözlüdür, içlerinden geçen neyse onu söyler, çekinmezler. Yay burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan nefret ederler.

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını cazibeli ve alımlı bir kişidir. Espri anlayışı gerçekten üst seviyededir. Her konuda aşırı duyarlılık gösterirler. Akıllı yapıları ile insanların dikkatini çeker. Aşırı hassas yapıları vardır kolayca kırılabilirler. Yine de kendisini kıran ve kızdıran kişileri kolayca affederler. Birçok konuya ilgileri vardır ve oldukça bilgilidir. Yay burcu kadını eğlenmekten çok fazla zevk alır. Gezmek onları için vazgeçilmez bir durumdur. Enerjileri her zaman üst seviyededir ve bu durum çevrelerine olumlu bir şekilde etkide bulunur. Neşeli yapısı ile bulundukları ortamı hareketlendirirler. Maddi olarak her zaman güçlü olmak ister. Ayrıca maddi konularda savurgan bir yapıya sahip olduğunu söylemek gerekir.

Yay Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Yay olan kişiler cana yakın, samimi insanlardır. Doğallıktan yanadır, yapmacık davranmaktan ve davrananlardan haz almazlar. Fikirleri ve düşünceleri kolayca değiştirilebilen kişilerdir. Haksızlık, yükselen burcu Yay olan kişilerde görülecek en son şeydir. Çift karaktere sahip insanlardır. Kimi zaman duygusal, kimi zaman mantıklı hareket ederler. Macerayı seven yapıları vardır.

Yay Burcu Ünlüleri

Yerliler: Yahya Kemal, Fatma Girik, Mehmet Ali Birand, Aziz Nesin, Sertab Erener, Atıf Yılmaz, Hülya Koçyiğit, Zeki Müren. Yabancılar: Walt Disney, Ludwig von Beethoven, De Gaulle, Brad Pitt, Rita Moreno, Liv Ullman, Willie Brant, Gustave Flaubert, Edith Piaf, Frank Sinatra, Kirk Douglas, Woody Allen, Bruce Lee, Carlo Poti, David Carradine, Emily Dickinson.

Yay Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkeği: Söz konusu aşk hayatları olduğunda, Yay burcu erkekleri romantizmden olabildiğince uzak durmaya çalışırlar. Son derece neşeli birliktelikleri vardır ancak, duygusallıktan uzak ve uslanmaz bir karaktere sahiptirler. Aşk hayatlarında özgür olmak isterler ve uzun süreli birliktelikler kurmaktan çekinirler. Yay burcu erkeği, Aslan ve Koç burcu kadını ile uyumlu birlikteliğe sahip olabilir. Kadını: Yay burcu kadınları için aşk, pek önemli değildir. Aslında ikinci planda olduğunu söyleyebiliriz. Yay kadınları için önemli olan şey, ortak düşünce ve uyumlu karakterdir. Hayatları boyunca birçok partner değiştirebilirler. Aşık oldukları zamanda özgürlüklerinden vazgeçmezler. Koç burcu erkeği ile oldukça iyi anlaşır. Bunun dışında, Kova ve Oğlak burcu erkeği ile de uyumlu birlikteliğe sahip olabilirler.

Yay Burcu Nelerden Hoşlanır

Yay burcu insanları sosyal olarak aktif olmaktan hoşlanır. Gezmek ve eğlenmek vazgeçemeyecekleri bir durumdur. Sanatsal konular ile ilgilenmekten keyif alırlar. Maceradan hoşlanır ve doğa ile ilgilenmekten keyif alır. Bunların dışında eğitim ile ilgili konularda da araştırma yapmaktan keyif alırlar.

Yay Burcunu Etkilemenin Yolları

Yay burcu insanlarını etkilemek istiyorsanız, öncelikle ve asla onları kısıtlamamalısınız. Rahat bir karaktere sahip olduğunuzu düşünmeli. Maço davranışlar sergilememelisiniz. Kendilerine baskı uygulamayanlardan etkilenirler. Yay burcunu etkilemek istiyorsanız güzel konuşmaya, güzel giyinmeye ve rahat olmaya özen göstermelisiniz. Hislerinizi belli etmeli ve ondan hoşlandığınızı söylemelisiniz

Captcha işaretlenmemiş.